„Radnice v Luži navrhuje zrušení poplatku ze vstupného na sportovní a kulturní akce, který aktuálně činí deset procent. Město chce místním organizátorům snížit administrativní zátěž a nechat jim více peněz na jejich činnost. Změnu vyhlášky musí ještě posoudit městští zastupitelé.“